Клуб «Фінанси з задоволенням», 03.06.2021

Запрошуємо Вас на чергову зустріч клубу «Фінанси з задоволенням», яка пройде 03  червня 2021 року о 18.00, за адресою: вул. Хрещатик, 25.

Зустрічаємося у реалі, а для тих, хто не має змоги прийти, транслюватимемо зустріч у Zoom.

Ключові питання, які будемо обговорювати на Клубі:
  • На що чекати бізнесу від економіки у пост-Covid період?
  • Прогнози обсягів продажу у бюджеті.
А щоб наша зустріч була більш змістовна та інформативна, ми запросили на неї експертів з дослідження ринку споживчих товарів:
  • Відкриє обговорення Юліана Маковецька – Голова відділу дослідницької компанії InfoSapience, яка спеціалізується на проведенні досліджень громадської думки та поведінкових замірах – із темою «Споживчі настрої та епідемія Covid-19 в Україні».
  • З наступною темою «Covid-19. Радар продажів споживчих товарів» познайомить Вас Андрій Свирський – Голова відділу ринкових досліджень міжнародної компанії GfK. GfK – є четвертою за розмірами організацією у світі з питань досліджень ринків.
  • Завершить екскурс у ринкові тенденції Тетяна Ситник – Керуючий партнер компанії CBR (Consumer Business Research) –  української компанії, що проводить маркетингові дослідження і є офіційним партнером компанії GfK у проведенні Ad Hoc досліджень в Україні.

Модеруватиме зустріч Олена Баришнікова – засновниця та провідний тренер компанії Business Education Solutions.

Участь у Клубі, як завжди, безкоштовна, з обов’язковою попередньою реєстрацією.

безкоштовно
03 червня 18.00

обов’язкова реєстрація

Київ, Хрещатик, 25
або ZOOM