Можливості для бізнесу в Польщі: основні правила ведення обліку та надання податкової звітності.

500 PLN (або 4000 грн.)


-50% на час воєнного стану в Україні

06, 08, 10 червня
з 16:00 до 18:00

Аудиторно у Варшаві або

он-лайн (ZOOM)

Тренінг розроблений для малого та середнього бізнесу та буде особливо корисним бухгалтерам, економістам та підприємцям з України, Литви, Казахстану, Молдови та інших країн, які вже перебувають у Польщі, або розглядають ринок Польщі як перспективний для розвитку чи працевлаштування.
  • Тренінг проводиться російською мовою, всі форми звітності надаються у польському оригіналі з перекладом термінів російською мовою.
  • Узагальнено п’ятирічну практику ведення податкового та бухгалтерського обліку та звітності в Польщі та Україні.

Програма:

1. Форми організації бізнесу, реєстрація підприємств (класифікація товариств з обмеженою відповідальністю та ін.), відповідальність засновників, підписантів та інших довірених осіб, що діють від імені компанії, відповідальність бухгалтера. Покроковий алгоритм першочергових дій після реєстрації юрособи.

2. Основи оподаткування: (CIT, VAT, PIT ставки та порядок застосування, подання звітності та сплата податків). Соціальний податок ZUS, ставки податкових відрахувань. Види трудових взаємин.

3. Порядок подання декларацій, спеціальні форми заяв, надсилання звітності та інших повідомлень до податкових та інших регулюючих органів в електронній та паперовій формі.

4. Індивідуальний підприємець. Реєстрація, вибір форми оподаткування, звітність, ведення обліку, переваги ведення бізнесу у формі private self-employed person.

Проводить тренінг

Марія Гриценко

Марія має великий досвід роботи в Польщі, зокрема 5 років працює на посаді директора Biuro księgowe Accounting help sp.z.o.o, надає послуги бухгалтерського аутсорсингу в Польщі для російськомовних клієнтів, допомагає з реєстрацією фірм, також надає інші послуги у сфері супроводу бізнесу в Польщі.

Закінчила Міжнародний інститут менеджменту МІМ (Магістр бізнес-адміністрування), має дипломи The Diploma in Strategic Management, Управління фінансами фірми (Institute of Financial Accountants), Кошторисна справа з вивченням АВК.

    Запис на курс
    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *