Секрети управління прибутковістю бізнесу | 12.03.2024

Мета тренінгу:

опанувати основні підходи, що застосовуються компаніями при вирішенні питань управління прибутковістю; познайомитися з міжнародним досвідом.

Кому буде корисним:

фінансовим директорам, керівникам економічних відділів, головним бухгалтерам, власникам бізнесу, а також – менеджерам вищої ланки управління.

Результати навчання:

по закінченню курсу слухачі мають отримати знання та практичні навички щодо відмінностей, переваг та обмежень різних методів визначення собівартості продуктів; здатності приймати рішення щодо ціноутворення; розрахунку точки беззбитковості; побудови виробничої програми в умовах обмеженого ресурсу, що спрямовані на максимізацію прибутку та/або максимізацію грошового потоку; основ прийняття управлінських рішень.

Олена Баришнікова

МВА Единбурзької бізнес-школи (1999), АССА (2011), IFA (2011), CIMA (rus) (2017), к.е.н. (2017), 17-ти річний досвід роботи в якості бізнес-тренера та консультанта, викладач Единбурзької бізнес-школи, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, кращий викладач за версією The Institute of Financial Accountant (London) 2007 та 2011 років, засновниця Business Education Solutions, директор Аудиторської фірми «Лекс сервіс», членкиня Ради Аудиторської палати України.

Курс «Секрети управління прибутковістю бізнесу» – це не просто набір сухих бухгалтерських правил та інструкцій, а жива практична розмова про сучасні методи управління бізнесом, що буде однаково цікавою та корисною як для менеджерів, які прагнуть більше дізнатися про тонкощі фінансового обліку та навчитися приймати рішення на основі достовірних показників, так і для бухгалтерів та фінансистів, які бажають підвищити кваліфікацію у сфері управлінського обліку.

Програма:

1. Класифікація витрат для оцінки фінансового результату.

2. Модель взаємозв’язку «Витрати – Обсяги продаж – Прибуток», точка беззбитковості.

3. Прийняття управлінських рішень за умови існування обмеженого ресурсу: підхід максимізації прибутку та підхід максимізації грошового потоку.

4. Метод собівартості АВС – костинг, практичне застосування в Україні.

5. Прийняття оперативних управлінських рішень: ціна спеціального замовлення, «виробляти чи купувати», «розширювати чи скорочувати» тощо.

6. Сучасні підходи до управління прибутковістю: цільова собівартість, створення доданої вартості, витрати на основі життєвого циклу тощо.

9 600 грн.

(без врахування податків)

12, 14, 19, 21 березня

18.30 – 21.30

платформа ZOOM


(050) 413-29-03
(096) 311-61-86 
(067) 551-24-70

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *