Внутрішній аудит. Дорожня карта аудитора за оновленими “Глобальними Стандартами Внутрішнього Аудиту”_10-11.04.25

Програма:

Основні Положення Міжнародної професійної практики. Ключові аспекти основ Глобальних Стандартів Внутрішнього Аудиту (принципи та стандарти).

I. Ціль внутрішнього аудиту.
ІІ. Етика та Професіоналізм: Принципи, що стосуються професії і практики внутрішнього аудиту. Правила поведінки. Розбір етичних дилем, з якими можуть зіткнутися внутрішні аудитори.
Підтримка об’єктивності. Прояв компетентності та належної професійної обачності. Дотримання конфіденційності.

ІІІ. Корпоративне управління підрозділом внутрішнього аудиту.
Наділення повноваженнями Радою (Мандат та Статут внутрішнього аудиту). Незалежна позиція (Організаційна незалежність. Функції, обов’язки та кваліфікація керівника внутрішнього аудиту. Здійснення нагляду з боку Ради (зовнішня оцінка якості).

ІV. Управління підрозділом внутрішнього аудиту.
Стратегічне планування (Практики корпоративного управління, управління ризиками та контролю. Внутрішній контроль (COSO, інструменти внутрішнього контролю: матриця повноважень, матриця ризиків та контролів). Методологія. Положення про внутрішній аудит. План внутрішнього аудиту. Управління ресурсами (фінансовими, людськими, технологічними). Побудова відносин та комунікація із зацікавленими сторонами. Помилки та упущення. Інформування про прийняття ризиків. Нагляд та підвищення ефективності виконання аудиторських завдань.

V. Проведення та надання послуг внутрішнього аудиту.
Ефективне планування аудиторських завдань: комунікація в рамках аудиторської перевірки, оцінка ризиків завдання (поняття аудиторського ризику, матриця ризиків та контролів). Цілі та обсяг завдання/аудиторської перевірки. Критерії оцінки (матриця ризиків та контролів у рамках перевірки). Ресурси для виконання завдання/аудиторської перевірки (бюджет перевірки). Робоча програма перевірки.

Виконання аудиторського завдання:
Збір інформації для проведення аналізу та оцінки (процедури аудиту, поняття
аудиторської вибірки). Аналіз даних та потенційні спостереження за результатами
аудиторського завдання.
Оцінка спостережень та розробка рекомендації, план дій.
Підготовка висновків за результатами аудиторського завдання (вимоги).
Документування аудиторських завдань.
Процедури повідомлення про результати аудиторського завдання. Моніторинг планів
заходів/дій. Аудиторський звіт, його структура.
Підтвердження виконання рекомендацій або планів заходів/дій.

Проводить семінар:

Лілія Ясногор

Практикуючий внутрішній аудитор з 1999 року. Професійний досвід організації та проведення внутрішнього аудиту, організації комплаєнс-підрозділу, підрозділу фінансового моніторингу, підрозділів бізнес-процесів; забезпечення методологічного супроводження операцій та процесів в банківській системі та фінансових компаній. Багаторічний досвід впродовж 12-ти років підготовки та підвищення кваліфікації внутрішніх банківських аудиторів.
В 2000-2002 роках на базі державного банку України успішне проходження практичної підготовки з внутрішнього аудиту за програмою ТАСІС, як одного з головних практичних інструментів співпраці ЄС та України, спрямованого на підтримку виконання Угоди про партнерство та співробітництво між Європейським Співтовариством, його країнами-членами та Україною. Загальний досвід роботи на керівних посадах в підрозділах аудиту та контролю – 20 років. Нагороджена почесними грамотами за особистий вагомий внесок у розвиток банківської справи, сумлінну бездоганну працю в системному банку України. Має широке портфоліо формування та впровадження нових проєктів, в т.ч. моделі оцінки ризиків під кураторством президента Міжнародного Інституту внутрішніх аудиторів; успішного впровадження кадрового аудиту; оптимізації форм звітностей; результативних розслідувань. В 2013 році успішно презентувала власну розробку щодо організації та проведення аудиту внутрішньобанківських інформаційних систем на засіданні учасників міжнародного координованого паралельного аудиту інформаційних систем управління державним боргом (Міжнародна організація вищих органів фінансового контролю (INTOSAI) за участю 10-ти країн світу). Сертифікований практикуючий аудитор з 2018 року. Директор в ТОВ
«КОМПЛАЄНС-АУДИТ».

(050) 413-29-03
(096) 311-61-86 
(067) 551-24-70

5 900 грн.

10-11 квітня

м. Київ, вул. Мечнікова 10/2, офіс 4 (офіс Business Education Solutions)
або платформа zoom

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *