Фінанси і маркетинг | 2023

8 500 грн.

(без податків)

відкрита дата

онлайн (ZOOM) і в аудиторії

Курс розроблений

Business Education Solutions, щоб допомогти фінансистам зрозуміти логіку маркетингової діяльності, розібратися в значенні (і призначенні) термінів, які використовуються маркетологами, а також зрозуміти, які показники і прийоми можна використовувати для планування витрат на маркетинг, оцінки результативності / ефективності планів і аналізу маркетингової діяльності post factum. Ми розглядаємо також різницю в підходах до планування та оцінки короткострокових і довгострокових інвестицій в ринок (маркетингових витрат).

Виходячи з того, що

в реальній ситуації дуже багато людей, зайнятих в маркетинговій діяльності, не мають формальної маркетингової освіти і при вивченні маркетингу занадто мало уваги приділяють методикам оцінки ефективності маркетингових вкладень, цей курс також буде корисний практикуючим маркетологам.

Крім цього,

курс буде корисний власникам і керівникам бізнесу, які хочуть розуміти, що стоїть за маркетинговими витратами, як можна оцінити обґрунтованість планів і зрозуміти, який обсяг вкладень є економічно виправданим для їхнього бізнесу.

Курс складається з двох модулів:

  1. Анатомія маркетингової діяльності
  2.  Планування, оцінка та аналіз маркетингової діяльності.

Валерій Поворотній

Валерій Поворотній має більше 20 років практичного досвіду роботи в міжнародному бізнесі, включаючи управління маркетингом, продажами і бізнесом в цілому; досвід в операційному управлінні неприбутковими організаціями і реструктуризації діяльності з метою збільшення ефективності.

(050) 413-29-03
(096) 311-61-86 
(067) 551-24-70

Розклад Авторських Тренінгів

Ціна вказана без податків. Податок 0%, 5% або 20% в залежності від форми власності платника.