Тест-драйв CIMA Cert PM Rus| 27.01.2022

Запрошуємо на тест-драйв програми CIMA Cert PM (Rus)

Якщо Ви розумієте, що настав час подумати про кар’єру та серйозно взятися за підвищення власної професійної майстерності, а Ваша компанія шукає свіжі рішення для сталого зростання бізнесу, пройдіть навчання за програмою “Управління ефективністю бізнесу”.

А щоб впевнитися, що програма Вам підходить, приходьте на тест-драйв, де Ви зможете оцінити її унікальні переваги, познайомитися з викладачами, задати питання, а також – потренуєтеся вирішувати екзаменаційні завдання з найбільш актуальних тем.

27 січня
18:00 – 19:30
ОНЛАЙН

Business Education Solutions є акредитованим провайдером – центром підготовки до іспитів CIMA Cert PM (Rus) «Управління ефективністю бізнесу».
Наші студенти показують значно вищий відсоток успішно складених іспитів, ніж в середньому по Україні!

Кваліфікація CIMA DipPM – єдиний російськомовний диплом CIMA.

Складається з двох рівнів – Р1 і Р2, які охоплюють ключові аспекти управління ефективністю діяльності організацій, актуальні для ведення бізнесу в Україні.

Кваліфікація створена для:

  • фінансових директорів компаній,
  • фінансових аналітиків,
  • бухгалтерів і аудиторів,
  • інших фахівців в галузі управлінського обліку, які бажають отримати нові навички та вивчити сучасні моделі стратегічного управління і контролю, засновані на використанні фінансової інформації для прийняття успішних управлінських рішень.

Участь безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації!
Дізнайтеся більше та зареєструйтеся у наших менеджерів, або заповніть електронну заявку.